Reklamı Geç
Advert
Advert

İYİ Parti İncirliova İlçe Teşkilatının haftalık olağan toplantısı gerçekleşti.

Ekspres Aydın
Advert

İYİ Parti İncirliova İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen toplantıya, İYİ İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve katıldı.

İYİ İncirliova İlçe Teşkilatının yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmaların konuşulduğu toplantıda yönetim kurulu üyeleri ile faaliyet değerlendirmesi yapılarak yeni yönetimde görev alanların görevleri hakkında bilgilendirme yapıldı. 

Toplantı hakkında konuşan İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanı Ahmet Alak, “ İYİ Parti İncirliova İlçe Teşkilatı olarak haftalık yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. İlçemizin yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri asil ve yedek üyelerimizin tanıtımını gerçekleştirdik. 5 Aralık 1934 yılında meclisimizde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Türk kadınlarına seçme ve seçilme haklarının kanunlaştırılması, Türk siyasetindeki bayanların yeri, çağdaş müessir medeniyetler seviyesindeki yerimizin teminatı hakkında görüşlerimizi aktardık. Bu güzel günün yıldönümü dolayısıyla bütün kadınlarımıza iyi ki varsınız diyorum.  Birlikte çok daha güçlüyüz Türkiyem” diye konuştu.

 

İYİ Parti İYİ Parti İncirliova Teşkilatı Ekspres Aydın İyi Parti İncirliova olağan toplantısı gerçekleşti Ahmet Alak
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili