Advert

Ümitlenmeyin “Aydın yüzde 99 MHP’ye bırakılacak”

“Aydın yüzde 99 MHP’ye bırakılacak” MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, ittifak görüşmelerinin sürdüğünü, yüksek ihtimalle AK Parti’nin de kendilerini destekleyeceğini söyledi

Ümitlenmeyin  “Aydın yüzde 99 MHP’ye bırakılacak”
Ümitlenmeyin  “Aydın yüzde 99 MHP’ye bırakılacak” Ekspres Aydın
Advert

Hafta İçin de Gazetemiz Ekspres Aydın Aracılığı ile vatandaşlarımıza duyurduğumuz Aydın Mhp'ye bırakıldı haberimiz üzerine değişik kesimler tarafından halen algı yaratılmaya çalışılıyor.

Gazetemizde yayınlanan Aydın MHP'ye Bırakıldı Manşeti üzerine gezetelere demeç vererek Hakkımızda asılsız haber yaptığımıza dair açıklamalarda bulunan Ak Parti Aydın Milletvekili MKYK Üyesi Sayın Metin Yavuz'un  gazetelere verdiği demeç ile algı yaratma çabası içerisinde olduğu herkes tarafından açıken gözlendi. Bu Algı yaratma çabasına büyükşehir başkanı çerçioğluna yakın gazetelerinde destek vermesi üzerine  vatandaşlar tarafında tepki ile karşılanmaya başlandı.

MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın, yüzde 99 ihtimalle AK Parti’nin de desteğini alacaklarını söyledi.

Cumhur İttifakı çerçevesinde hareket edileceğini dile getiren Ümmet Akın, “Hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan hem de Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli, Cumhur İttifakı’na uyacaklarını söylüyor. Bu konu hala görüşülüyor. Bununla ilgili bu aşamada konuşmak çok doğru değil. Ama atılan adımlar olumlu yönde ilerliyor. Aydın Büyükşehir, MHP’ye bırakılacak gibi görünüyor. Yüzde 99 ihtimalle bize bırakılacak ve el birliğiyle seçimi kazanacağız” yorumunu yaptı.

Hasan Debreli Kacar

Ekspres Aydın 

Genel Yayın Yönetmeni

İmtiyaz Sahibi

MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın Ümitlenmeyin “Aydın yüzde 99 MHP’ye bırakılacak” Ekspres Aydın Ak Parti Aydın Milletvekili MKYK Üyesi Sayın Metin Yavuz Hasan Debreli Kacar Ekspres Aydın Genel Yayın
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili