Advert

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İsabeyli Mahallesi’nde kurulan Özel Miray Anaokulu’nun açılış törenine katıldı.

Ekspres Aydın
Advert

İsabeyli Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde yapımı tamamlanan Özel Miray Anaokulu düzenlenen törenle açıldı.

Açılışa, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hıdır Dağaşan, Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, siyasi parti temsilcileri, dernek ve STK’lar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Nazilli Belediyesi olarak eğitimin ve eğitimcinin destekçisi olmaya devam edeceklerinin altını çizen Başkan Alıcık, “Türk evladı iyi bir eğitim almalı ve bu eğitim küçük yaşlardan başlamalı. Anaokullarının önemi çok fazla. Çünkü insanın beyin yapısına baktığımız zaman 1-3 yaşları arasında oluşuyor. Bizler çocuklarımızın daha iyi eğitim almalarını istiyorsak okullarımıza her zaman destek vermemiz gerekiyor diye düşünüyorum. Miray Uysal kardeşime ve kıymetli ailesine açmış olduğu okulunun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Çocukların daha iyi ortamlarda eğitim almaları için okullarını hizmete açtıklarını belirten Miray ve Nilgün Uysal, “Ailelerin rahatlıkla çocuklarını bırakabilecekleri ve çocuklarımızın da sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim alabilecekleri okulumuz İsabeyli Mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Açılış duasının okunmasının ardından kurdele kesilerek Özel Miray Anaokulu hizmete açıldı.

 

Nazilli Belediyesi Özel Miray Anaokulu Ekspres Aydın
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili