Reklamı Geç
Advert
Advert
ÖZLEM DEĞİLDE ÖZLENENMİ GELİYOR..?
Hasan Debreli Kacar Yazdı;

ÖZLEM DEĞİLDE ÖZLENENMİ GELİYOR..?

Değerli Aydınlılar..!

Yazılarımıza işlerimizin yoğunluğundan  biraz ara vermek durumunda kalmıştık.Bizleri Takip eden ve yazmayışımız konusunda tepki gösteren  Değerli  Okurlarımızdan Özür diliyorum ve bundan sonra gerek haber sitemizden gerekse basılı yayınımız olan Ekspres Aydın gazetemizden yazılarımızI takip edebilirsiniz .

Saygımda Sevgimde ve Övgümdesiniz

 

ÖZLEM DEĞİLDE ÖZLENENMİ GELİYOR..?

Aydın’da yayın yapan yerel bir internet sitesinin düzenlediği ankette vatandaşlara Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak kimi görmek istedikleri soruldu.

Mevcut  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Gelecekteki Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Ümmet Akın’ın yarıştığı ankette Çerçioğlu’nun önde olmasına rağmen aradaki farkın azalması ve Cumhuriyet halk partisi İlçe Başkanları ve yönetim kurullarının bile Ümmet Akına Oy Vermesi Aydın Büyükşehir Gidici Belediye Başkanını bir haylide telaşlandırmışa benziyorkii…!derhal bütün il ve ilçe örgütleri ve çalışanların ailelerine kadar herkesin bu ankette oy kullanmasının sağlanılmaya çalışıldığıda kulaktan kulağa gezmiyor deyil.. Bilindiği üzere Germencik CHP İlçe Başkanı ve yöneticilerinin Ümmet Akın’a oy verdiği ortaya çıkmıştı,  Ankete oy kullananlar arasında yer alan Hasan Toker Cumhuriyet Halk Partisi Germencik İlçe Başkanı olarak görev yapıyor. Aynı zamanda Toker’in yönetiminde bulunan, Murat Aytuğ ve Yonca Çetinkaya’nın da Ümmet Akın lehine oy kullandığı ortaya çıktı.
Öte yandan başka partinin adayına yönelik çalışma yapan Hasan Toker, , Murat Aytuğ ve Yonca Çetinkaya’nın disiplin suçu işlediği, ve CHP tüzüğünün 70.Maddesinin ( e. ) Fıkrasına göre ("Parti adaylarına karşı veya başka parti adaylarından yana açık veya gizli çalışmak") ihraç edilmesi gerektiği konuşulan konular arasında yer aldı.

Özlem Çerçioğlu nu büyük bir telaş sardı...Koca bir devir kapanıyor mu Özlem değilde Özlenenmi geliyor.konu tabiî ki sadece anketler deyil Özlem Çerçioğlu ve havarisinin yüzeysel siyaset yaparak tabana inememesi yüreklere dokunamaması,sosyal belediyecilik konusunda sınıfta kalması,İlçelere yatırımlar konusunda adil davranmaması,İlçe Örgütlerine Aday Adayları konusunda benim dediğim olacak baskısı yapması,kendisinin Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak yapmadığı işleri kendilerinin yapmış gibi gösteriyor olması daha saymak istersek  çaoğaltılabilecek buna benzer çok örnek var tabiî ki,ama şunu unutuyorlar sanırım geçmiş dönemlerdeki kadar seçmenlerimiz konulara çok uzak deyiler ve kişileri gerek soysal medyadan,Haber sitelerinden  gerekse basılı yayından yakınen takip etme şansları var ve artık neyin doğru neyin yanlış olduğunun farkındalar,o yüzden de dedik ya Çerçioğlunu BÜYÜK BİR TELAŞ SARDI Çerçioğlu DEVRİ KAPANIYORMU SORUSUNU GÜNDEME GETİRMEDİ DEYİL ŞİMDİ İNSANLARIN KAFASINDA KOCAMAN ÖZLEM DEĞİLDE ÖZLENENMİ GELİYOR..? SORUSU VAR

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili