Reklamı Geç
Advert
Advert
Allah'ım Sen Bu Adama Akıl Fikir Ver
Hasan Debreli Kacar Yazdı;

Allah'ım Sen Bu Adama Akıl Fikir Ver

            Malum bayram tatilinin son günlerindeyiz,işimiz gereği bayram da çalıştık son iki gün eş dost akraba ziyareti derken sosyal medya da ve haber sitelerinde neler var bakayım dedim birde ne göreyim Aman Allah'ım  AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine yardıma gidecekmiş birde üstüne üstlük  “Binali Yıldırım’ın kazanması için üzerimize düşeni yapacağız” demiş....!

Allahım sen akıl fikir ver

Adama sorarlar yahu Ömer Özmen  Aydın Adayı Mustafa Savaş'ın kazanması  İçin ne Yaptın diye  Aydın da alınabi,lecek bir seçimi bile kaybetmiş bir il başkanı kalkıp gidecek istanbulda destek olacakmış neyin desteği sen bi kere Aydın'daki seçmene kendini anlatamamışsın İstanbul daki seçmene mi anlatıcaksın....!
           Ak Parti Aydın İl Başkanlığı’nda Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir’le bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapmış . İstanbul seçimleriyle ilgili üç haftadır çalışma yürütüyomuş, “İstanbul’da yaşayan ancak Aydın nüfusuna kayıtlı olan Ak Parti seçmeni ile  irtibata geçmenin gayreti içindeyiz demiş . Aydın’da yaşayıp da İstanbul’da yakınları olan, çevresi olan arkadaşlarımızın yaptığı birtakım çalışmalar var. 23 Haziran’da İstanbul’da oy kullanacak hemşehrilerimiz bizimle irtibata geçebilirler. Binali Yıldırım’ın kazanması için üzerimize düşeni yapacağız. Çalışmalarımız son güne kadar devam edecek” İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırım Kazanırsa Ak Parti il başkanı Ömer Özmen Allah bilir Seçimi ben gitmeseydim Kazanamazdı diye gazetelere demeçte verir. Söylenecek çok söz varda...hadi yine birazını söyleyim,içimde kalmasın sayın özmen..!"yahu bir kere Aydın da elindeki ilçeleri kaybettin büyükşehiri kaybettin,refarandum vesaire vesaire, yahu sen daha kendi seçmenine söz geçiremedin,yüreklere dokunamadın,gönüllere giremedin,tabana inemedin, İstanbul'a gitsen ne olacakki,senmi kazandırıvercen Binali Başkana seçimleri Binali Başkan Akıl etsede şu seçim kaybetmiş İl Başkanlarını ve Teşkilatlarını İstanbul'a sokmasa Yarın seçim kazanıldığında Binali Başkanın Başarısını Paylaşmaya kalkar bunlar...! veya şöyle olaya iyi tarafından bakalım Ömer Özmen teşkilatını gitsin istanbul a bidaha da dönmesin..Bi sürü başarısız insan topluluğu Kaybetmiş ilçe Başkanları ve teşkilatları sizin bu memlekete faydanız olmamış,İstabul'a mı faydanız olacak...! Ramazan da 30 günün 25 günü zengin sofralarda ama fotograf yok, aralara serpiştirme gariban sofraları sosyal medyada fotograflar boy boy,işte sizin çalışma anlayışınız bu...!

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili