Advert
Hangi kitapta yazıyo yola çıktıklarınızı yolda bırakmak
Hasan Debreli Kacar Yazdı;

Hangi kitapta yazıyo yola çıktıklarınızı yolda bırakmak


31 Mart Yerel Seçimleri Bitti Ama Daha Dedikodular Bitmedi


Germencik'te 31 Mart yerel seçimlerinin ardından cumhur ittifakında  ne ilçe başkanları,ne belediye başkan adayları,nede meclis üyeleri kaldı ortada,herkes darmadağın,çil yavrusu gibi,onlara inananlar güvenenler ,arkalarından evini ,işini ,eşini,aşını terkedip koşanlar kaldı ortalıkta sadece,haa birde belediye başkan adayları İsmet AKIN...!
Hiç bir ilçe başkanı çıkıp bizim esnafa borcumuz var cumhur ittifakı olarak borcumuzu ödemek zorundayız sonra bir dahaki seçimde  nasıl çıkarız,vatandaşın önüne demiyor..Yazık İsmet AKIN'ın üzerine yıktılar seçim günahlarını Öde bakalım İsmet Başkan..
söylentilere göre esnafa olan borç kimi 300 bin derken kimileride 400 bin diyor,Allah İsmet Başkan a Kolaylık versin zor ..
Cumhur ittifak Adayı olan Germencik Belediyesi Önceki Temizlik işleri Müdürü İsmet AKIN'a ne MHP,Nede Ak Parti Sahip çıktı,adamın neredeyse memurluk hayatı bitecek kimse kılını kıpırdatmıyor,adam rapor üstüne rapor almak zorunda kalıyor,bir adayına bile sahip çıkamadılar,4 vekil var Ak Partide fakat Germencik Adayının neredeyse memuriyet hayatı bitecek olmasına rağmen bir kuruma yerletirilememeside onların Aydın da Aydın Bürokrasisi üzerinde bir etkilerinin olmadığınıda gösteriyor.
Buradan Şöyle seslenmek istiyorum sevgili okurlarımızda hak vereceklerdir ,Çil yavrusu gibi dağıldınız ,kabul ediniz,esnafa borç taktınız kabul ediyoruz,herkesi ortalıkta bıraktınız kabul ediyoruz,amenna ama Adayınıza sahip çıkın be kardeşim,
Hangi kitapta yazıyo yola çıktıklarınızı yolda bırakmak,

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
CHP’Lİ BÜLBÜL: “ŞEYHTEN” İCAZET ALANDAN EĞİTİMCİ OLMAZ
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili
Karabağlar'da Dolu Dolu Yarıyıl Tatili