Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert
 DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİNLE BU İŞLER OLMAZ..!
Hasan Debreli Kacar Yazdı;

DOĞAN GÖRÜNÜMLÜ ŞAHİNLE BU İŞLER OLMAZ..!

 

Sizde Ak Parti Ruhu Kalmamış.. Hep Kendi Çıkar ve Menfaatleriniz Yüzünden

 

Ak Parti Aydın ve İlçelerinde neden başarısız oluyor sorusunun canlı cevabını görerek ve yaşayarak Germencik ilçe teşkilatından alabilirsiniz..!

Bilinildiği üzere 31 mart yerel seçimlerinde, Cumhur ittifakı olarak seçmenlerinin karşısına çıkan ve Aydın da Genel seçimlerde 4 vekil çıkaran ve yerelde neredeyse sıfır çeken Ak Parti  Teşkilatları acaba bu başarısızlıklarının sonucunu  Ankara ya gidince biz çok iyi çalıştık,hatamız yok işte seçmen bize yamuk yaptı biz çok çalışmamıza rağmen bize oy vermedi …! Diyerek suçu seçmenlerinin üzerine atarakmı bu makamlara oturuyorlar acaba işte en büyük yanlış Ak Parti Genel Merkezi ve Aydın İl Teşkilatı Arasında kurulan iletişimin yanlış anlatılması Ak Parti Teşkilatlarının sanki çok iyi çalışıyormuş havası yaratılmasının sonucu Germencik İlçe Teşkilatında, son dönemde yaşananlar ve yönetim kurulu üyelerine yaşatılanlar olabilirmi.. sizce.!

Bizler yerel gazeteler olarak bulunmuş olduğumuz ilçelerde yerel siyasetin sesi olarak siyasi partilerin yaptıkları işlerde tabanının sesi kulağı oluruz ve iyi bir şey  yaparlarsa alkışlar yanlış işler yaptıklarında da cümlemizi kurarızki tabanında haberi olsun..!  

Şimdi gelelim asıl konumuza ..Konu Germencik Ak Parti İlçe Başkanı Görünümlü Tariş İncir Başkanı..! Hani Doğan Görünümlü Şahin Arabalar Oluryaa.. işte onun gibi..Geçen gün Ahmet Zencirci Amcamız için yaptığımız haberde sevgili Ahmet Amcamız tabiki saygımız ve sevgimiz hürmetimiz sonsuz Aslında Ahmet amcamızın konu ile ilgili fazla suçu yok suç aslında 80 Yaşında  olmuş olmasına rağmen ona güvenerek yaş itibari ile kaldıramayacağı yükün altına sokanda.. Yani Mustafa Bircan’da Ahmet amcam ne yapsın siyaseti 1970 li yıllardaki gibi zannediyor adam.. Astığı Astık Kestiği Kestik ,YANİ BAŞKA BİR DEYİMLE  Ali Kesen Baş Yaran Olmuş bunlar uzun yıllar sonra mevki ve makam görünce sayesinde teşkilat içinde Genç hizmete aç dinamik ve partisi için canla başla çalışabilecek Kendi Çıkar ve Menfaatlerini düşünmeden halkına hizmet edebilecek 5 yönetim kurulu üyesi zıpkın gibi delikanlılar istifa etti.. Bunda Ahmet amcanın suçu ne ..Siyaset 1970 li yıllarda böyle oluyordu..Dedik ya suç Doğan Görünümlü Şahin’de..!

Bir zamanlar yaklaşık iki yıl önce incir üreticisinin düşürüldüğü durumu hepiniz hatırlasınız..Tariş Fiyat açıklamadı.. Biraz alım yaptı sonra kotamız doldu.. incir alımını durduk dedi ,incir üreticisini Tüccarın kucağına itti.. hatırlayın bakalım.. incir üreticisi Tariş ortağı olsun olmasın.. 3 veya 5 liraya incirini sattı satamayanların incirleri damlarda kaldı..İncir kurtları duvarlara tırmanmaya başladı..Haah işte tamda o zamanda Germencik Tariş te İncir üreticisinin hak ve hukuklarını korumalarına yardımcı olabilmek için Canlı yayın yaparken bizim Doğan Görünümlü Şahin’de boş durmadı.. O arada çalışan arkadaşlarına verdiği durdurun talimatı ile kameralarımız ,Fotograf makinamız ,Cep Telefonumuz elinimizden alınarak betonlara çarpıldı..! O haberdeki Masrafımız Bu gün Değeri (20 Bin lira)bize koydumu Hayır..! Ama Doğan Görünümlü Şahin’e koyacak..!  O zaman aslında bizim konumuz  Doğan görünümlü şahin değildi.. İncir üreticisine bir nebzede yardımcı olabilmekti.. Haa olmadıkmı olduk tabikii.. Tarişin Tüccarın alamadığı inciri..Toprak Mahsülleri Ofisi Geldi  aldı yapmış olduğumuz haber neticisinde.. Yani demek istediğim Bir koltuk ta iki karpuz taşımaya çalışan Doğan görünümlü şahin karpuzları taşıyamayınca düşürdü..5 kişi istifa etti.. şimdi Akp İlçe Başkanlığı Görevini Tariş te İşlerinin yoğun olması sebebi le Ahmet Amcaya bırakarak Akp Germencik Teşkilatının  darmadağın olunmasına sebep olunca yapacak çok fazla bir şey yok ..Bir Adama Bir Makam Yeter.. Yapamıyorsan zamanın yoksa gideceksin Tariş İncir Birliği  Başkanlığı Yapacaksın..Yada Orayı Bırakıp Gelip AKP İlçe Başkanı olacaksın.. o zaman seni sahalarda ve partide daha sık görebilir vatandaşlar  Doğan Görünümlü Şahin Senii!

Bunlar için Duamızı da Yapalımkii.!

Ya Rabbim 
Hepimize akıl, izan, vicdan, insaf ve hepsinden önemlisi gerçek iman, nasip et...!
İçimizde var olan, şeytan musibetini Kendi kendimize, içimizden atma gücü ver,-aklımızı başımıza almamızı,haklarımızı savunma bilincine ulaşmamızı, nasip et,bize, bizden başkasının,sahip çıkmayacağını,idrak ettir..layık olmadıklarını bile, bile,ayak oyunları ile toplumun önüne gecenler var ise,onlara hap yapıp, köşe kaparak, vezir olunamayacağını,sonunda, rezil olunacağını, fark ettir... deliye her gün bayram, zavallılığına düşürme.
Merhametini üstümüzden eksik etme,Allah'ım...!

AMİN!!!!

Not; Bu Yazı Dizimizin İlki.. ikincisi ve üçüncüsü de var..

Cumartesi ve Pazar tatil sokağa çıkma yasağı var vaktimiz çok yaz yaz bitmez yarın akşam ikinci köşe yazımız bekleyin saygımda sevgimde ve övgümdesiniz 

 

            HASAN DEBRELİ KACAR

 

DİĞER YAZILAR
Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
ÜMMET AKIN’A İLK TESPİTTE YALNIZCA İKİ DOSYADAN 1 MİLYON TL KAMU ZARARI
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü
İzmir'de kadın cinayeti: Sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü